Müra isolatsioon

Pole saladus, et enamik tänapäevaseid autotootjaid on auto kaalu kergendamiseks ja kütuse kokkuhoiuks salongi helikindluse täielikult unustanud. Kuid see on teie mugavus! See kehtib mitte ainult Jaapani ja Korea kaubamärkide kohta, kus heliisolatsioon on alati olnud nõrk, vaid tänapäeval kehtib see ka peaaegu kõigi silmapaistvate Euroopa ja Ameerika kaubamärkide kohta. Paljud autoomanikud veedavad mitu tundi päevas oma sõidukit juhtides. Miks peaksite selle jamaga leppima?
Meie ettevõte on välja töötanud ja testinud mitmeid lahendusi teie reisimugavuse parandamiseks.
1. Heliisolatsiooniga uksed: vähendab mööduvate sõidukite küljemüra, suurendab ukse jäikust ja vähendab soojusülekannet sõitjateruumist. See loob ka autoakustika akustilise kujunduse, mis omakorda parandab teie stereosüsteemi helikvaliteeti.
2. Kapoti ja rattakoobaste müraisolatsioon: üks peamisi kohti, kus müra tungib teelt autosalongi, on rattakoobad, mistõttu nende kapoti vibratsiooniisolatsioon vähendab ka mootorilt auto kerele levivat vibratsiooni.
3. Põranda heliisolatsioon: suurendab põranda jäikust ja vähendab vedrustuse ja mootori poolt levivat vibratsiooni, muutes seeläbi sõiduki sujuvamaks ja mugavamaks.
4. Pakiruumi heliisolatsioon: hoolitsege tagumise rea reisijate eest ja muutke nende reis mugavamaks.
5. Katuse heliisolatsioon: eemaldab tuulemüra, mis tekib siis, kui auto liigub suurel kiirusel, muutes teie reisi väljaspool linna mugavamaks. See vähendab ka soojusülekannet sõitjateruumist.

Te ei saa ainult osta müra isoleerivad materjalid meilt, vaid tellige ka müra isolatsiooni paigaldamine teie autole.